Posjet bazilici svetoga Ante u Padovi

Mladi su, nakon ispitnog roka, realizairali ono što nisu na povratku iz Lourdesa, posjet bazilici svetoga Ante u Padovi i svetištu svetoga Leopolda Mandića. 6. ožujka smo slavili svetu misu u bazilici svetoga Ante, istu razgledali, obišli Padovu i svetište sv. Leopolda. Jedna grupa mladih je vlakom otišla u Veneciju, druga ostala u Padovi.

Bazilika svetog Ante u Padoviprocesija u Padovi

Smjestili smo se u hodočasničkoj kući u neposrednoj blizini bazilike sv. Ante. 7. ožujka smo slavili svetu misu u kapelici sv. Leopolda Bogdana Mandića i krenuli prema Rijeci i Trsatu. Tu smo na otvorenom obavili pobožnost križnoga puta, razgledali trsatsko svetište i uputili se prema Splitu gdje smo stigli oko 22.00 sata.

mladi hodočasniciKapelica svetog Leopolda Mandića

Subota, 17. travnja A.D. 2021.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Online gostiju: 22 

Web Statistika

counterDanas55
counterOvaj mjesec4189
counterSveukupno949946